Svatuška
Slávek

Výlet 3.6. Baliny

Sraz všech dětí bude nejpozději v 7:15 v šatně MŠ.
Odjezd objednaného autobusu je v 7:30.
Komu bývá špatně, prosím nahlásit ( dítě bude sedět vepředu).
Je potřeba mít minimálně půl hodiny před jízdou snězený prášek a na zpáteční cestu ho prosím předejte p. uč.
Předpokládaný návrat bude zhruba kolem 14.hodiny do Svatoslavi, vyzvedávat děti tedy můžete  již mezi 14:30 - 15:00 hodin.
Stravu mají děti na tento den automaticky odhlášenou, to znamená, že budou mít k dispozici jídlo pouze od Vás.
Jedeme do ekocentra Chaloupky v Balinách, na výukový program Voda, voděnka.

S sebou potřebujeme:
- sportovní oblečení a obutí přiměřeně k počasí
-batůžek
-pláštěnku
-pití ve šroubovací lahvi na celý den (ne fruka apod, vylily by se do batohů). Vodu na dolití budeme mís s sebou.
-jídlo na celý den, tj. svačinka,polední svačina a odpolední svačinka. Dejte dětem prosím jídlo, které mají rády a s přihlédnutím k počasí, aby se nerozpustilo nebo nezkazilo. Můžete přidat i ovoce, zeleninu, popřípadě nějakou sladkost (čokoládové věci se rozpouštějí).